Аріана Гранде знялася для обкладинки американського Vogue: приголомшливе фото

Аріана Гранде

Відома американська поп-зірка Аріана Гранде, яка у свої 26 років збирає багатотисячну аудиторію і отримує мільйонні гонорари, постала на обкладинці серпневого Vogue. Співачка приміряла романтичний образ, яким зачарувала своїх прихильників. Об этом сообщает emmynews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Попри те, що ще не прийшла і половина липня, серпневі представники відомих глянців атакують мережу приголомшливими обкладинками і цікавими колабораціями. Так, на Instagram-сторінці американського Vogue з’явилася перша обкладинка та короткий ролик з відомою співачкою.

Для лицевої сторінки американської версії Vogue Аріана Гранде приміряла чорну, але надзвичайно романтичну сукню, про що говорили делікатні бретельки, акуратне і водночас звабливе декольте, а також цікава складка по свій довжині плаття. На голові співачки був величезний крислатий капелюх в тон, а на колінах розмістилася мила собака.

Аріана Гранде
Аріана Гранде / Instagram / @voguemagazine

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Vogue (@voguemagazine)


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/ariana_grande_znyalasya_dlya_obkladinki_amerikanskogo_vogue_prigolomshlive_foto_n1177143”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя