Пристайко назвав ключову умову відведення військ на Донбасі


Міністр закордонних сил Вадим Пристайко заявив, що розведення військ на Донбасі можливе лише за умови стійкого дотримання режиму тиші

Про це Пристайко розповів у ефірі "Свободи слова з Савіком Шустером", передає РБК-Україна. Об этом сообщает korabelov.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Пристайка, відведення військ відбувається на восьмий день після того, як сім днів дотримуватиметься режим тиші.

"Усі мають знати про те, що домовленість, яка також досягнута лідерами на одному з самітів раніше була про те, що відведення відбувається на восьмий день після того, як сім днів до цього була тиша в конкретній точці. Ідея в тому, щоб вздовж всього кордону відвести настільки, щоб снайпери не могли стріляти один в одного, а важке озброєння відводилось наступними кроками ще далі й далі", — розповів Пристайко.

За його словами, інформацію про наявність порушення режиму тиші в конкретній точці має зафіксувати ОБСЄ.

"Якщо СММ ОБСЄ каже, що сім днів ніхто в конкретній точці не стріляє, тоді ми розводимо. Якщо СММ ОБСЄ каже, що стріляли, тоді ми не розводимо", — пояснив Пристайко.

За словами міністра, Україна не розбиратиме фортифікаційні спорудження.

"Якраз в цьому ідея, що українські війська зможуть повернутися", — запевнив Пристайко.

  • Нагадаємо, 4 жовтня міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що наступного тижня має відбутися масштабний обмін полоненими.
  • Крім цього, Вадим Пристайко запевнив, що Україна має план "Б" для досягнення миру на Донбасі.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/prystayko_nazvav_klyuchovu_umovu_vidvedennya_viysk_na_donbasi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя